KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10471419
*
nr 1047 1419
Lisa Larsson-Sundling
(f. 1956), Sverige
Etsning, Lisa Larsson-Sundling (f. 1956), 'Sockerkaka', 179/240, motivet: 20x16
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 augusti 2016
kl 18:43:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/7 12:33:29
1
Vinnande bud
31/7 21:26:59
2
150 kr
31/7 21:26:59
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lisa Larsson-Sundling
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
Läs mer om Lisa Larsson-Sundling
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lisa larsson-sundling svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7143 Carborundumets..
James Coignard (1925-2008), Frankrike. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:04
-
7144 Carborundumets..
James Coignard (1925-2008), Frankrike. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:36
-
7080 Etsningar
3 st, Signerad, Harald Sallberg (1895-1963), Sveri..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:19
-
5342 Etsningar
5 st. Erling Johansson (f. 1934), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:02
-
7125 Färgetsning
Felix Neuenkamp. Signerad, numrerad 60/75. Bildmåt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:30
-
7218 Grafiska blad
6 st, Carl fredrik Akrell, Skånka slott. Signerade..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:17
*
Lisa Larsson-Sundling
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Lisa Larsson-Sundling
nr 1047 1419
Lisa Larsson-Sundling
(f. 1956), Sverige
Etsning, Lisa Larsson-Sundling (f. 1956), 'Sockerkaka', 179/240, motivet: 20x16
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 augusti 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/7 12:33:29 | 1 | Vinnande bud |
31/7 21:26:59 | 2 | 150 kr |
31/7 21:26:59 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Lisa Larsson-Sundling
Lisa Larsson-Sundling, svensk bildkonstnär född 1956.Läs mer om Lisa Larsson-Sundling
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lisa larsson-sundling svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7143 Carborundumets..
James Coignard (1925-2008), Frankrike. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:04 -
7144 Carborundumets..
James Coignard (1925-2008), Frankrike. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:36 -
7080 Etsningar
3 st, Signerad, Harald Sallberg (1895-1963), Sveri..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:19
-
5342 Etsningar
5 st. Erling Johansson (f. 1934), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:02 -
7125 Färgetsning
Felix Neuenkamp. Signerad, numrerad 60/75. Bildmåt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:30 -
7218 Grafiska blad
6 st, Carl fredrik Akrell, Skånka slott. Signerade..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:17